Znicze

  • Świeca LED
  • Znicz "Pera" Złoty Napis
  • Znicz Ceramiczny Anioł Biały
  • Znicz Glamour Kula Kryształ Duża
  • Znicz Glamour Kula Kryształ Mały
  • Znicz Glamour Serce Duże
  • Znicz Glamour Serce Małe

Odwiedzanie miejsc spoczynku zmarłych to piękny zwyczaj, który na dobre zakorzenił się już w naszej kulturze. W celu ich upamiętnienia w miejscu pochówku pozostawia się zapalone znicze. Są one symbolem wieczności i wyrazem szacunku do osób, których już z nami nie ma. Ozdoby witrażowe, np. ze szkła mrożonego i z motywem anioła, to niepowtarzalne elementy dekoracyjne grobu.

Jak wybrać odpowiedni znicz?

Czeka Cię wizyta na cmentarzu? Nieważne, czy jest to Uroczystość Wszystkich Świętych, rocznica śmierci bliskiej osoby, inne wydarzenie, czy po prostu spontaniczny spacer. Ładny znicz na grobie zmarłego sprawi, że otoczenie miejsca pochówku będzie prezentowało się godnie i estetycznie.

Zależy Ci na czymś oryginalnym? Postaw na nagrobne ozdoby witrażowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Dostępne w różnych kolorach i kształtach, z motywami aniołów, Maryi i innych religijnych symboli dobrze wkomponują się w niejedną aranżację.

Czym wyróżniają się znicze ze szkła mrożonego?

Migające światełka na nagrobkach wieczorami wyglądają najpiękniej. Można udoskonalić ten efekt, decydując się na znicze witrażowe ze szkła mrożonego. Te nadadzą palącym się w środku wkładom subtelny, lodowy blask. Zobacz je w naszym sklepie internetowym.

Co symbolizują znicze z motywami anioła?

W religii szczególnie popularnym motywem jest anioł. Kojarzy się on z niewinnością i wiecznym szczęściem. Przez wielu uznawany jest za postać odpędzającą złe moce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ozdoby nagrobne ze szkła mrożonego, które świetnie wpasują się w taki klimat. Ładny aniołek nada im dodatkowe znaczenie.

Własne duże sadzonki

Szybka i sprawna wysyłka

Możliwość odbioru osobistego